Arctic Winter Gamesimi angusat

Arctic Winter Gamesimi nunat arfineq-sisamat akornanni Kalaallit Nunaat normu 6-tut inissippoq. Katillugit medaaliat 65-it pissarsiarineqarput.

Kuultit: 18. Sølvit: 25. Bronzet: 22.

Ataani linkit malittakkit.

Kuulti
Timersuut Kina /-kkut
Issittumi timersuutit, angutit Tonny John Fisker
Issittumi timersuutit, angutit Tonny John Fisker
Issittumi timersuutit, angutit Mick Josefsen
Sulorarneq, arnat Pilunnguaq Hegelund
Sulorarneq, arnat Tina Rafaelsen
Sulorarneq, angutit Kjeld Svendsen
Sulorarneq, arnat Hegelund/Josenius
Sulorarneq, arnat Hegelund/Rafaelsen
Sulorarneq, mix Rafaelsen/Svendsen
Ujakkaarneq, angutit Bjarne Herbert Hansen
Dene Games, angutit Greenland
Dene Games, angutit Greenland
Futsal, angutit Greenland
Futsal, arnat Greenland
Futsal, angutit Greenland
Snowboard, arnat Ajaana Rosing Kleemann
Snowboard, angutit Inuk Brøns Appelt
Snowboard, arnat Ajaana Rosing Kleemann
Sølvi
Timersuut Kina /-kkut
Issittumi timersuutit angutit Andreas Johansen
Issittumi timersuutit, angutit Andreas Johansen
Issittumi timersuutit, arnat Lone Nikolajsen Hansen
Issittumi timersuutit, angutit Andreas Johansen
Sulorarneq, arnat Karolina Josenius
Sulorarneq, arnat Nukaaka Hegelund
Sulorarneq, angutit Berthelsen/Vahl
Sulorarneq, mix Hegelund/Berthelsen
Sulorarneq, angutit Svendsen/Sørensen
Ujakkaarneq, angutit Sondre Slettemark
Ujakkaarneq, angutit Sondre Slettemark
Dene Games, angutit Edvard Kruse
Dene Games, arnat Katja Nielsen
Dene Games, angutit Edvard Kruse
Futsal, arnat Greenland
Snowboard, arnat Ajaana Rosing Kleemann
Snowboard, angutit Inuk Brøns Appelt
Snowboard, arnat Ajaana Rosing Kleemann
Snowboard, angutit Inuk Brøns Appelt
Nerrivimmi arsaararneq, arnat Nielsen / Rødgaard
Nerrivimmi arsaararneq, angutit Hammeken / Pike
Nerrivimmi arsaararneq, arnat Petersen / Schmidt
Nerrivimmi arsaararneq, angutit Jerimiassen / Mørch
Bronze
Timersuut Kina /-kkut
Issittumi timersuutit, angutit Tonny John Fisker
Issittumi timersuutit, angutit Steffen Knulst
Issittumi timersuutit, angutit Andreas Johansen
Issittumi timersuutit, angutit Tonny John Fisker
Issittumi timersuutit, angutit Tonny John Fisker
Sulorarneq, mix Hegelund/Sørensen
Ujakkaatneq, angutit Bjarne Herbert Hansen
Dene Games, angutit Suulut Geisler
Dene Games, arnat Greenland
Dene Games, angutit Niels Arkaluk Heilmann
Dene Games, angutit Aqqaluartaaq Amossen
Dene Games, arnat Greenland
Snowboard, angutit Inuk Brøns Appelt
Snowboard, arnat Ajaana Rosing Kleemann
Snowboard, angutit Jonathan Rosing
Snowboard, angutit Jonathan Rosing
Nerrivimmi arsaararneq, arnat Aviana Rødgaard
Nerrivimmi arsaararneq, angutit Oscar Hammeken
Nerrivimmi arsaararneq, arnat Juliane Schmidt
Nerrivimmi arsaararneq, angutit Pavia Jerimiassen
Nerrivimmi arsaararneq, mix Hammeken / Rodgaard
Nerrivimmi arsaararneq, mix Morch / Schmidt

Arctic Winter Gamesip nutaarsiassatut ullut tamaasa saqqummersittagaa, Ulu News, uani atuarneqarsinnaavoq.

awg_final_results_2018

Aaqqissuisut

Nunarput pillugu sammisaqarfik

%d bloggers like this: